izmirforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izmirforum

izmirdigitürk

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"KABLO TV'NIN SONU MU GELİYOR?

YazarMesaj
gizay77
Admin
Admin
gizay77

"KABLO TV'NIN SONU MU GELİYOR? Empty
MesajKonu: "KABLO TV'NIN SONU MU GELİYOR?   "KABLO TV'NIN SONU MU GELİYOR? Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 4:41 pm

Internet teknolojilerinde bu gelişmeler televizyonunun geleceğini şekillendirmeye başladığı gibi, Internet Servis Sağlayıcıları ile Kablo tv şirketlerini karşı karşıya getirdi. IPTV?nin VOD(isteğe bağlı tv), DVR (Digital video kayıt), Multi-room DVR ve HDTV gibi imkanlar sunmasının yakın bir gelecekte Kablo-tv şirketlerini etkileyecek gibi görünüyor."

bu soru herhalde türkiye için sorulmadı.çünkü kablolu tv yatırımı zaten durdu.
devam ederse eğer IPTV tv bir tehlike oluşturmaz çünkü koblolutv zaten bir çeşit IPTV.Kablo üzerinden hem tv hemde dsl bağlantı var sadece hşimdilik tam dijital yayına geçmidiler.ancak yıllardır anadolu yakasında vede ankarada deneme yayını yapıyorlar.setop box verdikleri anda IPTV ile bir farkı kalmayacağı gibi fiyat açısındanda daha cazip olacağını düşünüyorum.

"KABLO TV'NIN SONU MU GELİYOR?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "EYVAH! YOUTUBEYE GIREMIYORUM"dienler Cevap Burada<<<